دوره آموزش اکسل (Microsoft Excel)

آموزشگاه آپادانا یکی از مؤسسات آموزشی معتبر و معروف در تبریز است و دوره‌های مختلفی در زمینه آموزش کامپیوت

توسط مدیر سایت در 6 دی 1402

آموزشگاه آپادانا یکی از مؤسسات آموزشی معتبر و معروف در تبریز است و دوره‌های مختلفی در زمینه آموزش کامپیوتر و فناوری اطلاعات ارائه می‌دهد. در ادامه به برخی از دوره‌های کامپیوتری که در آموزشگاه آپادانا برگزار می‌شود، اشاره خواهم کرد:

  1. دوره کامپیوتر ویندوز و آفیس: این دوره به شما آموزش می‌دهد که چگونه از سیستم عامل ویندوز استفاده کنید و با نرم‌افزارهای آفیس مایکروسافت مثل Word، Excel و PowerPoint کار کنید. این دوره شامل مباحث اولیه کامپیوتر، مدیریت فایل، تایپ و ویرایش متن، محاسبات جداول و ارائه‌های گرافیکی است.

دوره آموزش اکسل (Microsoft Excel)

دوره آموزش اکسل (Excel) یکی از دوره های مهم بهترین آموزشگاه کامپیوتر درتبریز است. اکسل  یکی از مهارت های هفتگانه ICDL است. در واقع اکسل جدولی بسیار بزرگ است که کاربر می تواند بنا به نیاز خود برای هر سلول از این جدول داده تعریف کرده، فرمول نویسی نماید یا ظاهر هر سلول را به دلخواه تغییر دهد و محدودیت های دسترسی برای هر سلول تعریف کند. نرم افزار Excel ، که در دسته برنامه های اداری آموزشگاه کامپیوتر ما قرار دارد برای انجام محاسبات ریاضی و کشیدن نمودار به وسیله ابزارهای گرافیکی استفاده می شود. اکسل توانایی انجام محاسبات دشوار ریاضی را دارد و کمتر کسی است که برای ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل اطلاعات حسابداری و یا ریاضی، از اکسل استفاده نکرده باشد. شما با شرکت در دوره های آموزشی اکسل در بهترین آموزشگاه کامپیوتر در تبریز علاوه بر یادگیری می توانید مدرک فنی و حرفه ای اکسل  و مدرک بین المللی اکسل را دریافت کنید(آموزشگاه کامپیوتر در تبریز).

سرفصل دوره اکسل شامل موارد زیر می باشد.

  • آشنایی با محیط داخلی و کار باسلول ها
  • مدیریت و طبقه بندی کار پوشه ها
  • کار با فرمول ها و توابع
  • کار با نمودارها 
  • آماده سازی و چاپ اطلاعات

 منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن